“Čerstvé mämäsoje vysoko výživný a chutný zdroj bielkovín pre psy. Zvyčajne pozostáva zo živočíšnych vnútorností (vnútorných orgánov a spojivových tkanív), ktoré zostávajú zo spracovania zvierat, ktoré sa vyznačujú kvalitou pre ľudí. Napriek tomu, že to nie je mäso v takej forme, ako si ho predstavujeme pri ľudských pokrmoch, je to veľmi kvalitný zdroj predovšetkým proteínov a minerálov pre psy a je prirodzenou a prírodnou zložkou krmiva.

Čerstvé mäso sa bežne používa vo vlhkých krmivách pre psov a tiež sa stáva čoraz populárnejšou zložkou v suchých krmivách. Pri porovnávaní obsahu mäsa v suchých potravinách je dôležité pamätať na to, že čerstvé mäso obsahuje približne 70% vody (v porovnaní s iba 8% v mäsčerstvé mäsoe oveľa menej koncentrované ako suché krmivo, a preto je potrebné použiť väčšie množstvo. Napríklad, aby sa zabezpečilo rovnaké množstvo bielkovín a tukov ako pri použití 20% mäsovej múčky v suchom krmive by sme potrebovali 72% čerstvého mäsa!

 

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.