Cícer je zdravá a bezlepková strukovina. Je vhodná pre ľudí, rovnako ako aj pre psov. Obsahuje plnohodnotné živiny, ktoré obohacujú telo a organizmus psa. Avšak treba podotknúť, že je to strukovina, rastlinného pôvodu, čo znamená, že nadmerné množstvo v krmive pre psov nie je prospešné. Opäť treba pripomenúť pravidlo, že ak je uvádzaný na začitku zoznamu surovín, môže byť použitý ak lecnejší zdroj bielkoviny. Ak je uvedený ku koncu v zozname, je pravdepodobné, že je ako doplnok pre jeho výborné vlastnosti.

Obsahuje bielkoviny, tuky, sacharidy, vlákninu, draslík, vápnik, horčík, zinok, fosfor, sodík, železo, meď, mangán, selén, vitamíny A, B, C, E, K, kyselina listová, kyseliselénntovitamínyomega-3 a omega-6 mastné nenasýtené kyseliny a betakarotén.

Cícer zvyšuje obranyschopnosť, prečisťuje telo, zlepšuje trávenie, zlepšuje pravidelné vyprázdňovanie, zasýti na dlhšiu dobu, podporuje metabolizmus, pomáha pri žalúdočných problémoch, prevencia proti osteoporóze, rakovine, kardiovaskulárnym chorobám, znižuje vysoký cholesterol v krvi, normalizuje hladinu cukru v krvi, zlepšuje príznaky kožných ochorení, podporuje rast zdravých kostí, pazúrov a zubov, podporuje dobrý zrak. Vhodný pre aktívne psy.

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.