Existuje rad druhov ryže od guľatozrnnej až po dlhozrnnú. Každý druh ryže sa na trh dostáva v dvoch formách: buď ako hnedá, celozrnná, nelúpaná ryža, ryžaalebo ako biela, lúpaná ryža.

Hnedá, čiže celozrnná ryža je v ľudskej strave považovaná za veľmi kvalitnú potravinu. Vzhľadom na rozdiely v trávení, je nutné ryžu pred podávaním psom dostatočne dlho variť, aby ju psy dokázali stráviť. Na druhej strane je hnedá ryža zdroj vitamínov rady B, železa, mangánu, horčíka a selénu. Obsahuje tiež nenasýtené omega 3 mastné kyseliny, dôležité nielen pre uchovanie zdravých ciev. Hnedá ryža obsahuje vlákninu, potrebnú pre zdravé trávenie. Hnedá ryža je obľúbenou surovinou mnohých výrobcov kvalitných krmív.

Ste na stránkach recenzií krmív pre psy. Krmivá nepredávame, ak chcete niektoré krmivo kúpiť pre svojho psa, navštívte niektorú stránku predajcov, alebo obchod s chovateľskými potrebami. Skryť

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.