V krmivách pre domáce zvieratá sa kačkačicaže používať ako čerstvé mäčerstvé mäsočica, vmäsotená kačica, čerstvo pripravená kačica) alebo ako vopred pripravené suché mäsové krmivo (kačacia múčka, sušená kačica, dehydrovaná kačica). Ak je zložka uvedená jednoducho ako “kačica”, zvyčajne odkazuje na čerstvú formu.

Kačacie mäso je dobrým zdrojom vysoko kvalitných bielkovín . Pre psov je ľahko stráviteľná a navyše psom veľmi chutí. Kačacie mäso je dobrým zdrojom vitamínu A a B3, ako aj niekoľkých minerálov.

Rovnako ako u všetkých druhov mäsa, kvalita kačacieho mäsa používaného v krmivách pre psov sa môže byť rôzna. Ak chcete zistiť viac informácií o kačke nachádzajúcej sa v krmive vášho psa, kontaktujte priamo výrobcu.

Ste na stránkach recenzií krmív pre psy. Krmivá nepredávame, ak chcete niektoré krmivo kúpiť pre svojho psa, navštívte niektorú stránku predajcov, alebo obchod s chovateľskými potrebami. Skryť

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.