V krmivách pre domáce zvieratá sa kura môže používať ako čerstvé mčerstvé mäsoäso, mäsostené kuracie mäso, čerkuracie mäsoené kuracie mäso) alebo ako vopred pripravené suché mäsové jedlo (kuracie múčka, sušené kuracie mäso, dehydrované kuracie mäso). Keď je zložka uvedená len ako “kurča”, zvyčajne sa odkazuje na čerstvkurčamu.

Kuracie mäso je najobľúbenejšie mäso v krmivách pre psov. Je veľmi chutné, relatívne lacné a poskytuje vynikajúci zdroj bielkovín . Pre väčšinu psov je kuracie veľmi ľahko stráviteľné, ale jeho rozšírené používanie v krmivách pre psov viedlo k vyššej miere neznášanlivosti kuracieho mäsa ako k akémukoľvek inému mäsu, takže ak je Váš pes obzvlášť náchylný na diétnu intoleranciu, kurča nemusí byť tou najlepšou voľbou ,

Rovnako ako u všetkých druhov mäsa, kvalita kuracieho krmiva používaného v krmivách pre domáce zvieratá sa môže značne líšiť, takže pre podrobnejšie informácie o kuracine nachádzajúcej sa v jedle vášho psa, kontaktujte priamo výrobcu.

 

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.