Morčacie mmäsoso krmivách pre domáce zvieratá používa buď vo forme čerstvého mäsa (čerstvé morčacie mäsomorčacie“https://krmivoprepsa.sk/morka”>morčacie mäsorčacie mäso, čerstvo pripravené mäso), alebo vo forme vysušenej masovej múčky (morčacia múčka, sušené morčacie mäso, dehydrované morčacie mäso). Pokiaľ je v zložení výrobku uvedené morčacie mäso, spravidla sa vzťahuje k čerstvému morčaciemu mäsu.

Morčacie mäso je ľahko stráviteľné a chutné a je to vynikajúci zdroj kvalitných bielkovín. Má menej kalórií a tuku, ako kuracie mäso a je preto využívaná hlavne do diétnych zmesí akuracie mäsoniorov.

Rovnako ako u ostatných zdrojov mäsa, aj tu sa kvalita vstupných surovín môže značne líšiť. Ak si nie ste istí, spýtajte sa výrobcu.

 

Ste na stránkach recenzií krmív pre psy. Krmivá nepredávame, ak chcete niektoré krmivo kúpiť pre svojho psa, navštívte niektorú stránku predajcov, alebo obchod s chovateľskými potrebami. Skryť

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.