Hlavným poslaním KrmivaPrePsy.sk je pomôcť zorientovať sa pri výbere krmiva pre vášho psa. Preto, popri hodnoteniach a recenziách majiteľov psov, ktorí dané krmivo použili a majú s ním skúsenosti o ktoré sa podelia, uvádzame aj vlasné 5-stupňové hodnotenie krmiva.

 Vyhodntenie kvality krmiva s ohľadom na jeho zloženie.

Pritom vychádzame z hodnôt, uvádzaných výrobcom krmiva, presnosťou, jasnosťou a rozsahom deklarovaných surovýn, ako aj nutričných hodnôt.

Tu je niekoľko najdôležitejších zásad nášho ratingového programu:

Mäso: Mäso by malo byť vždy základným kameňom stravy pre psa a náš systém hodnotenia bol zodpovedajúcim spôsobom navrhnutý. Platí zásada, čím viac mäsa obsahuje jedlo, tým lepšie bude jeho skóre.

Sacharidy: Sacharidy sú hodnotené podľa ich nutričnej hodnoty (vrátane toho, ako ľahko ich stávia psy) a ich množstvo. Vysoko výživné sacharidy, ako je hnedá ryža a sladké zemiaky majú tendenciuryžare zvyšovať, zatiaľ čo viac problemhnedá ryžaaridsladké zemiaky a pšenica vždy znižujú hodnotenie. Príliš veľa karbidov sa považuje za nežiadúce plnivo pšenicaje raiting.

Zelenina, ovocie a bylinky: Vysoký obsah zeleniny, ovocia a bylín, ktoré sú mimoriadne prospešné pre psov, pridávajú body krmivu.

Kvalita prísad: Kvalita zložiek je samozrejme prvoradá. S vysoko kvalitnými zložkami, predovšetkým prirodzeného a prírodného pôvodu hodnotíme oveľa lepšie, ako sú rôzne formy spracovania druhoradých, menej kvalitných surovín, syntetických zlúčenín a derivátov alebo vedľajších produktov.

Naším cieľom je jednoducho poskytnúť nezaujatú úvahu o tom, aké zdravé a výživné bude pravdepodobne krmivo pre vášho psa. Toto hodnotenie je výlučne náš názor, nie je podložené dlhodobím skúšaním krmív a ich fyzickou analýzou. Ide o náš názor s ktorým sa rovnako môžete stotožniť, ako ho zvrhnúť. Našou snahou však je o objektívne a nestranné hodnotenia, čo si môžeme dovoliť, lebo sme nezávislý, nemáme väzby na žiadneho predajcu konkrétneho krmiva, či dokonca výrobcu.

Ste na stránkach recenzií krmív pre psy. Krmivá nepredávame, ak chcete niektoré krmivo kúpiť pre svojho psa, navštívte niektorú stránku predajcov, alebo obchod s chovateľskými potrebami. Skryť

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.