Adresa/Kontakt:

RN 113

650, avenue de la Petite Camargue

Aimargues, 30470

Francúzsko

telefón: 33 4 66 73 03 00

Fax: 33 4 67 83 40 20

www.royalcanin.com

O spoločnosti:

Royal Canin SAS vyrába produkty pre domáce zvieratá a potraviny pre psov, mačky, šteňatá a mačky. Ponúka nutričné ​​riešenia pre plemená, malé, obrovské, veľké a stredné psy a zdravé výživové doplnky. Spoločnosť tiež poskytuje kŕmene zmesy pre sterilizované mačky, špecifické vzorce pre plemená, konzervované receptúry a vzorce určené na splnenie špecifických nutričných potrieb. Okrem toho ponúka profesionálne mačacie produkty a profesionálne psie výrobky. Ponúka svoje produkty majiteľom domácich zvierat, chovateľom a profesionálom a veterinárnym lekárom prostredníctvom veterinárnych nemocníc a špecializovaných predajcov domácich zvierat vo Francúzsku a na medzinárodnej úrovni. Spoločnosť bola založená v roku 1967 a má sídlo v Aimargu …

O značke:

V 60.rokoch, v mestečku menom Aimargues v južnom Francúzsku, prevádzkoval svoju veterinárnu ordináciu lekár Jean Cathary. Jeho záujem vzbudili prípady pacientov s vážnymi kožnými problémami a nadváhou. Po doznení bežnej liečby sa kožné príznaky znovu vracali.

Doktor Cathary prišiel k záveru, že tieto ochorenia sú následkom nevyváženej stravy, ktorú z veľkej časti tvorili zvyšky ľudskej stravy a mastné odrezky. Táto nevhodná strava postupne zaťažovala žalúdok i pečeň zvierat a viedla k výskytu chronickej hepatitídy a ekzémov.

Začal sa venovať vývoji vhodnejšie stráviteľných krmív v domácich podmienkach. Výsledkom bolo viditeľné zlepšenie srsti a celkového zdravotného stavu pacientov. Od pastierov sa inšpiroval použitím varených obilných vločiek, pre psov a mačky lepšie stráviteľnej formy škrobu.

V roku 1968 postúpil svoju ordináciu a začal sa venovať výhradne produkcii plnohodnotných a praktických suchých krmív (yellow soup a Flocolactine) pomocou prvých priemyselných strojov. Distribuoval ich chovateľom a veterinárnym lekárom po celom Francúzsku.

Royal Canin od začiatku sústredil svoje štúdie na Zdravú výživu s cieľom poskytnúť viac presných odpovedí týkajúcich sa výživy, prispôsobených špecifickým potrebám mačiek a psov. Tieto odpovede sú založené na 2 jasných a dopĺňajúcich sa zdrojoch: pozorovanie a veda. Skutočne, Zdravá výživa zahŕňa v sebe perfektnú znalosť zvieraťa, podporenú odbornou znalosťou chovateľov ako aj odborníkov, popri výskume v partnerstve s vedcami. „Pes a mačka na prvom mieste“ a „Poznanie a rešpekt” sa stali etikou značky a riadia vývoj každého nového objavu.
Zdroj: Royal Canin Slovensko
Toto krmivo nájdeš aj tu:

Krmivá vyrábané značkou

Pozri si krmivá, vyrábané touto značkou.

Ste na stránkach recenzií krmív pre psy. Krmivá nepredávame, ak chcete niektoré krmivo kúpiť pre svojho psa, navštívte niektorú stránku predajcov, alebo obchod s chovateľskými potrebami. Skryť

Prihlás sa k odberu

Prihásením k odberu bulletinu získaš okamžite informácie o novýh recenziách a príspevkoch.

Ďakujem, že ste sa prihlásil k odberu. Na dokončenie registrácie ešte musíte potvrdiť objednáku v maily, ktorý som vám práve poslal.